PONAD 100 KLATEK ZE ŚLUBU WSPANIAŁEJ PARY DIANY I PIOTRKA

Dodano dnia: 27 Sierpnia 2013 r.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj Komentarz

Twoje imię:

Twój komentarz
dodał: Aśka

dnia: 2013-08-28 23:50:37

Gratulacje dla FOTOGRAFA-ARTYSTY!!!
Te zdjęcia świetnie oddają emocje, mają duszę, ale cóż się dziwić Para Młoda była niezwykła i oryginalna. Gratuluję i czekam z niecierpliwością na resztę fotek.

dodał: Diana i Piotrek

dnia: 2013-10-27 12:36:03

Wszystkim parom, które oglądają tę galerię, zastanawiając się nad wyborem fotografa, chcieliśmy powiedzieć, że trafiliście na stronę tego, z którego zdecydowanie będziecie zadowoleni! Zdjęcia mówią same za siebie i niesamowicie oddają nasze emocje – oglądając je mamy wrażenie, że dzień naszego ślubu był wczoraj! Nie zabrakło klatki z żadnej chwili, która byłaby warta utrwalenia, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że po prostu dobrze wybraliśmy! Ważną informacją dla par stresujących się lekko przed obiektywem [skąd my to znamy ;)] może być to, że Krzysiek pracuje na tyle dyskretnie, że praktycznie nie odczuwa się Jego obecności, dzięki czemu zdjęcia są tak naturalne. Pomijając aspekt samych zdjęć, profesjonalizm Krzyśka przejawia się też w samym Jego zachowaniu – jeśli zatem zależy Wam na tym, by Wasz fotograf był słowny, punktualny, niesamowicie uczciwy i zaangażowany w to co robi – nie musicie już szukać dalej! My z całego serca polecamy!


« wroć

 
 
Fotografia ślubna Wałbrzych - Krzysztof Kulik | reportaż ślubny | Świdnica | Kamienna Góra | Świebodzice | Dzierżoniów | Strzegom| Dolny Sląsk